Uroczystości

Bankiet z kapelą – jak zorganizować?

 

Moja firma wpadła na pomysł, aby zorganizować bankiet dla inwestorów i innych ważnych person biznesu. Niestety, to ja musiałam tę imprezę organizować. Z perspektywy czasu uważam jednak, że dobrze się stało, bo zyskałam nowe doświadczenia.

Bankiety a oprawa muzyczna

GlamBeat z ToruniaNim zabrałam się do pracy, przestudiowałam dokładnie kilka pomocnych artykułów na temat tego, w jaki sposób zorganizować taki piękny bankiet. Dało mi to podstawową wiedzę, która przydała mi się później. Wiedziałam bowiem, w którą stronę mam się kierować, od czego zacząć. Na początek trzeba było oczywiście wybrać miejsce, także catering oraz oprawę muzyczną, gdyż miał być to bankiet z kapelą. Nie będę, oczywiście, opisywać krok po kroku, co jak organizowałam, ale chcę się skupić na oprawie muzycznej. Jak znaleźć dobry zespół? Uważam, że jest to istotne. Warto zadbać o to, aby muzyka pasowała do sytuacji. Wiadomo, że bankiety często są taką okazją, podczas której dobór oprawy ma bardzo duże znaczenie. Zgromadzone osoby nie mogą czuć się jak na polskim, wiejskim weselu. Chodzi o to, żeby zespół obecny na miejscu grał raczej muzykę z wyższej półki. Ma ona stanowić ładną oprawę. Na pewno nie może być to żadne disco polo. Wiele zespołów więc od razu wykreśliłam. W Internecie można znaleźć pełno ofert grup muzycznych, które właśnie w takich klimatach czują się najlepiej. Mi zaś chodziło o coś zupełnie innego. Potrzebowałam muzyki stonowanej, ale w dobrym guście. To miał być pozytywny czynnik, który nastawi dobrze obecnych i przyszłych partnerów naszej firmy, a także inne osoby zaprzyjaźnione.

Udało mi się to osiągnąć. Jeśli ktoś jest zainteresowany doborem zespołu, który odnajdzie się dobrze właśnie na biznesowym bankiecie, w specyficznym środowisku przedsiębiorców to  warto zapoznać się z GlamBeat z Torunia.

Sprawdź stronę: glambeat.pl