Zdrowie i sport

Bezbolesne przekłuwanie uszu w Poznaniu

Już od najmłodszych lat każda mała dziewczynka marzę o tym by mieć prawdziwe kolczyki. Szczególnie jeśli jej mama również takie posiada to tym bardziej chcę je mieć. Dlatego im szybciej zrobimy kolczyki naszej małej córce tym lepiej, łatwiej i mniej płaczu. Oczywiście niektóre kobiety decydują się na kolczyki w życiu dorosłym.

Czy przekuwanie uszu boli?

przekłuwanie uszu poznańNiektóre bardzo polecane gabinety kosmetyczne nie przykuwają uszu dzieciom do skończenia pierwszego roku życia. Inna natomiast nie przykuwają aż do piątego roku życia. Wszystko zależy od tego, czy dana kosmetyczka ma odpowiedni sprzęt oraz podejście do małej klientki. To zazwyczaj mamy chcą by ich córki wyglądały pięknie już nawet jako niemowlę. Oczywiście są plusy i minusy przekuwania uszu dzieciom. Niektóre żłobki przedszkola nie pozwalają na to by dziewczynki przychodziły z kolczykami w uszach. Dlatego czasami nie ma sensu tego robić właśnie w takim młodym wieku. Jeśli chodzi o przekłuwanie uszu Poznań ma wiele polecanych gabinetów kosmetycznych. W takim gabinecie dowiemy się, że aptekach można nabyć maści lub plastry znieczulający. Aplikując plaster na opuszek ucha na 0,5 h przed zabiegiem uśmierza my lekko ból. Dzięki czemu jest on bardziej umiarkowany. Cena za przekłucie uszu to koszt około 50 zł. Do tego dochodzi również koszt samych kolczyków. Te na sam początek na około miesiąc zakładane są ze stali chirurgicznej.

Chcąc mieć ozdoby w uszach typu kolczyki no niestety musimy przygotować się na przekłucie. Niektóre gabinety bazują na dwóch pistolet tak, dzięki czemu robione jest to za jednym strzałem. Nowoczesne pistolet do przekuwania uszu są bardzo ciche dlatego nie ma tego w strachu związanego z samym dźwiękiem strzału. Może na kolczyki oraz różnego rodzaju inna biżuteria spowodowała, że coraz częściej decydujemy się nawet w życiu dorosłym na przekłucie uszu.