Co zrobić, aby odzyskać miłość żony?

Powiada się, że miłość oraz strach to dwa pierworodne i jednocześnie najsilniejsze uczucia, natomiast cała reszta to pochodne od tych dwóch. Jest w tym twierdzeniu bardzo wiele prawdy, bo każdy, kto choć raz w życiu naprawdę mocno się bał i równie mocno kochał doskonale wie, jak trudno jest „pokonać” oba uczucia.

Sposób na odzyskanie żony

jak odzyskać swoją żonęSkoro miłość jest tak silnym uczuciem nie jest możliwym to, aby z dnia na dzień po prostu wygasła. Dzieje się tak, że przestajemy kochać niemniej jest to bardzo długotrwały proces na który musi się złożyć wiele złych sytuacji w naszym życiu związanych bezpośrednio oczywiście z osobą do której żywimy to uczucie. Podobnie jest ze strachem. Możemy przykładowo panicznie bać się dużych psów, lecz jeśli jakiegoś dobrze poznamy i widzimy, że jest do nas przyjaźnie nastawiony nasz strach przed nim znika, aczkolwiek żeby nasze nastawienie się zmieniło również wymaga to czasu. W obu przypadkach zatem główną rolę gra czas i jeżeli potrzeba czasu, aby kogoś pokochać i odkochać się w nim to potrzeba również czasu na to, aby taką osobę odzyskać. Jeśli zastanawiasz się zatem jak odzyskać swoją żonę odpowiedź jest prosta – daj jej czas. Czas na to, aby wszystkie negatywne emocje związane z Twoją osobą ucichły. Kobiety są emocjonalne, więc dopiero, kiedy te emocje opadną, a nasza ukochana zacznie zastanawiać się racjonalnie i logicznie nad podjętą przez siebie decyzją o rozstaniu, warto dopiero wtedy podejmować kroki w celu jej odzyskania.

Jeżeli ktoś pokochał nas raz istnieje spora szansa, że zrobi to po raz drugi. Znacznie większa zresztą aniżeli w przypadku, kiedy poznajemy kogoś nowego. Skoro już w przeszłości dana osoba nas obdarzyła za coś uczuciem wystarczy, że przypomnimy jej o tym, że wciąż mamy w sobie „to coś” oraz dołożymy wszelkich starań, aby aspekty, które nas poróżniły zniknęły z naszego charakteru.