Usługi

Czy warto kupić wino z okazji ślubu?

Niedawno ja oraz wiele z bliskich mi osób braliśmy ślub. Jest to niesamowite wydarzenie podczas którego czas bardzo szybko płynie. Dziś odchodzi się od kwiatów oraz prezentów ślubnych, sami ich nie chcieliśmy, ze względu na praktyczność, tak samo moja siostra i przyjaciółka.

Co kupić zamiast kwiatów i prezentów na ślub?

jakie wino kupić na prezent ślubnyMy chcieliśmy zamiast prezentów pieniądze, ponieważ sami urządzaliśmy mieszkanie i wiedzieliśmy czego potrzebujemy. Natomiast ja i moi bliscy, którzy brali blisko nas ślub, zamiast kwiatów poprosiliśmy o wino. Można zadawać sobie pytanie, jakie wino kupić na prezent ślubny, jednak jeżeli choć trochę zna się osobą którą chcemy obdarować nim, nie jest ono trudne. Najbardziej klasycznym wyborem jest wino czerwone zwykle półwytrawne. My dostaliśmy bardzo dużo takich win. Dla siostry kupiłam wino, które znalazłam na jarmarku dość nietypowe i takie, które ciężko jest znaleźć, było to wino wytrawne, białe z owocami jagód, które sprawiły, że wino miało kolor niebieski. Siostra była zachwycona takim wyborem. Natomiast przyjaciółce kupiłam wino takie jak ona lubi, czyli czerwone słodkie, dla mnie wręcz za słodkie. Jednak jest to prezent, więc należy patrzeć na to dla kogo ono jest. Do takiego wina, które dajemy w prezencie warto jest kupić specjalne opakowanie, które można zamówić czy samodzielnie stworzyć. My dla przyjaciółki wybraliśmy takie z osobistą dedykacją. My od jednych znajomych dostaliśmy w drewnianym opakowaniu, nasze ulubione wino, z wygrawerowanym naszym wspólnym zdjęciem. 

Wino może być dobrym prezentem ślubnym, żeby był większą pamiątką można poszukać takiego które jest rzadkie, trudne do znalezienia lub nawet zamówić takiej które będzie w specjalny sposób podpisane, imionami i z datą tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub bliskiej nam osoby.