Wyposażenie domów

Dobrej jakości fototapeta do młodzieżowego pokoju

Nasz starszy syn niedawno skończył dwanaście lat. Jest to dosyć poważny wiek. Powoli syn wkracza w okres dorastania. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić mu małą niespodziankę.Przeprowadziliśmy mały remont w jego pokoju. Jako że był okres wakacji, syn przebywał parę tygodni na koloniach. Po powrocie nie mógł poznać swojego pokoju.

Fototapeta w młodzieżowym pokoju znakomicie poprawia wystrój

fototapety młodzieżowe do pokojuW okazji dwunastych urodzin naszego syna postanowiliśmy nieco odświeżyć jego pokój. Nadarzyła się ku temu stosowna okazja – syn wyjechał na kolonie letnie, zaś mój mąż mógł wziąć tydzień zaległego urlopu. Kupiliśmy nowe, młodzieżowe meble oraz zmieniliśmy tapetę w misie na fototapetę z motywem sportowym. Nasz syn od kilku lat bardzo interesuje się piłka nożną. Śledzi wszystkie ważne mecze ligowe oraz mecze naszej reprezentacji w piłce nożnej. Ponadto też posiada plakaty ze znanymi piłkarzami. Dlatego też zdecydowaliśmy się na fototapetę, która świetnie pasuje do nowego wystroju. Wbrew pozorom nietrudno było znaleźć odpowiednia fototapete. Wystarczyło się udać do dużego sklepu remontowo-budowlanego, w którym są rozmaite fototapety młodzieżowe do pokoju i nie tylko. Bez większego namysłu od razu wybraliśmy fototapetę przedstawiającą zdjęcia na boisku piłkarskim. Wchodząc do pokoju, można odnieść wrażenie, że uczestniczy się w meczy piłkarskim. Nasz syn po powrocie z kolonii bardzo się zdziwił. Był zachwycony nowym wystrojem pokoju. Był to świetny prezent z okazji urodzin.

Urządzenie pokoju dla nastolatka z pewnością stanowi spore wyzwanie. Musze jednak podkreślić, że pracownicy sklepu remontowo-budowlanego okazali się niezwykle pomocni. Nasz mały chłopiec może się cieszyć wspaniale urządzonym pokojem. Szczególnie spodobała mu się fototapeta na ścianach.