Druk potrzebny natychmiast

 

Nie wiem, jak to się dzieje, ale w mojej rodzinie zawsze wszystko staje na głowie. Nigdy nie można sobie odpocząć i nic nie robić, a kiedy zbyt długo jest cicho, oznacza to, że jest cisza przed burzą. Zastanawiam się zawsze, co danego dnia mnie czeka i ile się nabiegam. Jednak ostatnie załatwianie pochłonęło mi tyle czasu, że szok.

Wydrukowanie w 24 godziny sporej ilości materiału

druk 24 warszawaMoja mama jest osobą, która najchętniej pomogłaby każdemu. Któregoś dnia znalazła swoją przyjaciółkę zapłakaną, bo zniknął jej pies przewodnik. Mama od razu odwiedziła druk 24 warszawa i panowie z drukarni pomogli jej w poprawieniu ulotek informujących o zaginięciu psa. Chciała jak najszybciej wydrukować jak największą ilość ulotek, żeby też można było znaleźć psa jak najszybciej. Panowie z drukarni byli bardzo mili i pomogli mamie stworzyć ogłoszenie na swoim edytorze graficznym, żeby było jak najbardziej rzucające się w oczy. Byłam tam z mamą i widziałam, że naprawdę wykazywali się niezwykłym zaangażowaniem. Pies przewodnik jest niezbędny osobie niewidomej i rzadko kiedy takie psy giną same z siebie. Mama zamówiła ogromną ilość ulotek i planowała później rozwieszać je po całym województwie. Pan oświadczył nam, że nie wydrukuje natychmiast, ale postara się jak najszybciej i żeby odebrać ulotki za godzinę. Mama do tego czasu zamieszczała posty informujące w internecie, a ja pytałam ludzi ze zdjęciem psa w ręku, czy go nie widzieli. Później pojechałam odebrać ulotki. Mama nawet dostała na nie zniżkę.

Wszyscy byliśmy bardzo rozczuleni zaangażowaniem pracowników drukarni. Rozwiesiliśmy ulotki i w krótkim czasie dzięki ich pomocy udało się znaleźć psa. Ktoś go po prostu ukradł i jakaś osoba to zauważyła. Dzięki temu udało się go odnaleźć. Dzięki szybkiemu powstaniu ulotek, nie było za późno, by odzyskać psa.