Gdzie wybrać się na odpoczynek w ciszy i zieleni – hotel Słubice

Jeśli relaks, to jedynie w ekskluzywnie zaaranżowanym do tego miejscu. Nie wybieraj pochopnie – skuś się na pensjonat wypoczynkowy Łąkomin, który zagwarantuje Ci luksus wypoczynku i to, czego potrzebuje Twoje spragnione ciało i mózg. kompleks Łąkomin to stary budynek z XIX wieku, który cechuje się wyjątkową budową oraz niebiańskim otoczeniem.

To piękny hotel Słubice otoczony roślinnością, oferujący rewelacyjny klimat dla każdej osoby spragnionej relaksu. Odnajdziesz tutaj ciszę, przyrodę i wiele atrakcji. Łąkomin oferuje Wam nie tylko komfortowe, duże pokoje noclegowe w atmosferze luksusu, ale również centrum wellness, w jakim zrelekasujesz się i nabierzesz potrzebnego w życiu wigoru. Już po kilku zabiegach w gabinecie odczujesz lekkość i atrakcyjność, która wprawi Cię w doskonały humor. Oprócz tego zostaniesz uraczony doskonałym posiłkiem w pałacowej restauracji dowodzonej przez doskonałego mistrza kuchni. Co więcej, pałacyk posiada też swoją piwiarnię, w jakiej będziesz mógł raczyć się doskonałym trunkiem, na który nie brakuje amatorów. Kiedy już zasmakujesz przyjemności dla ciała, dobrze byś poznał różne atrakcje. Pensjonat organizuje niezapomniane przyjęcia okolicznościowe, bankiety i zajęcia rekreacyjne. Spróbujesz tu sportów takich jak pływanie, bieganie, tenis, i wiele pozostałych.

]Na zamówienie można zamówić dla ekipy paintballa albo plac rozrywki dla dzieci, które również będą się czuły zadowolone z noclegu w Łąkominie. Będzie to doskonały pełny przeżyć urlop, jaki zapamiętasz długo!