Moda

Jakie koszule dobrać osobom z nadwagą?

Większy rozmiar odzieży wcale nie musi oznaczać, że jego posiadacz skazany jest na chodzenie w brzydkich i wciąż tych samych ubraniach. Oczywiście, nieco trudniej jest znaleźć stylowe ubrania w dobrej cenie i odpowiadającym fasonie, ale jeśli wystarczająco długo poszukamy, możemy skompletować z czasem naprawdę gustownie wyposażoną garderobę, aby na co dzień wyglądać schludnie i efektownie.

Stylowe koszule w większym wydaniu

białe koszule męskie dla otyłychWiększe rozmiary ubrań wizytowych, które zaczynają się na XL często kojarzone są z nieefektownymi „namiotami”, które mają za zadanie jedynie przykryć pewne drobne mankamenty sylwetki. Wcale nie musi tak być. Wystarczy, że znajdziemy odpowiedni fason, nieco go przerobimy lub zamówimy ubranie u krawca na wymiar. Z takich indywidualnych projektów mogą powstać istne modowe dzieła sztuki! Dla większości osób z nadwagą problemem jest jednak skompletowanie podstawowych elementów garderoby na większe okazje. Jeśli poszukiwane są białe koszule męskie dla otyłych, to z ich znalezieniem nie będzie żadnego problemu. Wystarczy poszperać nieco w sieci, by przekonać się, że istnieją specjalne sklepy dla puszystych, gdzie nabyć można dużo większe od standardowych rozmiary i obszerne fasony oversize, które zapewniają komfort noszenia. Dla osób z nadwagą przygotowany jest rozmiar XXL lub nawet XXXL. Większe egzemplarze modnych koszul wcale nie będą mniej efektowne.

Są to wyjątkowo ładne i estetycznie wykonane modele koszul z dobrej jakościowo bawełny, która zapewnia przyjemny efekt chłodzenia i swobodę ruchów nawet w trakcie największych upałów. Wszystkie modele posiadają właściwości niegniotące, dzięki czemu nie trzeba ich prasować. Idealnie komponują się zarówno z garniturem w wydaniu wyjściowym, jak i z jeansami w wersji codziennej.