Korepetycje z języka angielskiego

Zazdrościłam osobom, które po szkole mogą sobie odpoczywać, nie muszą poświęcać czasu na naukę, a wszystko przychodzi im z łatwością. Niestety, nie należałam do tego grona i miałam wiele trudności. Wiązało się to z tym, że dużo czasu po lekcjach spędzałam z nosem w książkach, zamiast poświęcić się rozrywce.

Uczęszczam na dodatkowe lekcje z angielskiego

korepetycje z angielskiego prowadzone w bydgoszczyMama nie mogła znieść tego, że miałam tak złe oceny z języka angielskiego. Ze wszystkim jakoś sobie radziłam, ale angielski był dla mnie bardzo ciężki. Nie szło mi, w szkole nie nadążałam za materiałem, a nauczycielka przechodziła już do dalszych tematów, kiedy nie zrozumiałam poprzedniego. Dlatego korepetycje z angielskiego prowadzone w bydgoszczy były dla mnie jedynym ratunkiem, ponieważ przy obecnym programie nauczania nie było przewidzianego indywidualnego trybu nauczania, dla osób, które z czymś sobie nie radzą. Mama wyszukała mi kompetentną osobę, z którą odbywałam korepetycje. Przyjeżdżała do mnie dwa razy w tygodniu, ze wszystkimi niezbędnymi materiałami. Była to pani w średnim wieku, bardzo spokojna, która z niezwykłą cierpliwością wszystko mi tłumaczyła. Byłam na początku zestresowana nową sytuacją, ale szybko się przyzwyczaiłam. Polubiłam panią od korepetycji i zaczęłam coraz więcej rozumieć. Miałam osobny zeszyt do korepetycji, w którym rozpisywałam wszystkie ćwiczenia. Robiła mi też sprawdziany i dyktanda. Najwięcej problemów miałam z czasami i gramatyką, jednak z czasem jakoś zaczęłam sobie radzić, ku radości mamy.

Bardzo szybko po rozpoczęciu korepetycji zaczęłam widzieć efekty tej pracy. Pierwszy sprawdzian napisałam o wiele lepiej niż poprzednie. Poczułam się pewniej w szkole i nie denerwowałam się tak przed lekcjami, bo miałam już jakąś wiedzę i mogłam spokojnie odpowiadać na zadane przez nauczycielkę pytania.