Zdrowie

Kosmetyka w Bemowie

Bemowo to dzielnica Warszawy, która słynie z licznych salonów kosmetycznych. W zależności od potrzeb, możemy tam znaleźć wiele fachowców, którzy znają się na swojej pracy. Manicure i pedicure to podstawa każdego salonu kosmetycznego.

Jak wygląda manicure i pedicure?

manicure pedicure BemowoManicure to stylizacja paznokci u dłoni. W obecnych czasach to bardzo popularny zabieg pielęgnacyjny na dłonie. Dobrze pamiętamy zwykle lakiery, które po kilku dniach odpadały i trzeba było malować paznokcie od początku. Teraz istnieje manicure hybrydowy, żelowy i tym podobne. Taki manicure gwarantuje nam piękne paznokcie przez co najmniej trzy tygodnie. Kobiety, które posiadają słabe i łamliwe paznokcie decydują się na manicure żelowy, ponieważ wzmacnia naturalną płytkę paznokcia i jest odporny na złamania. Dla kobiet, które nie mają problemów z paznokciami polecany jest manicure hybrydowy. Paznokcie można przedłużać i skracać, na co tylko mamy ochotę. Oprócz manicure istnieje również pedicure. Pedicure to stylizacja paznokci u stóp. Wszystko odbywa się w taki sam sposób jak w przypadku stylizacji paznokci u rąk. Pedicure jest najbardziej popularne, kiedy zaczyna się okres letni i z szafy wyciągane są sandały. Wtedy kobiety chcą pochwalić się pięknymi i zadbanymi paznokciami. Tak naprawdę manicure pedicure Bemowo to wygoda dla wszystkich pań. Nie trzeba się zginać do pomalowania paznokci u stóp, nie trzeba kupować lakierów i denerwować się, kiedy lakier do końca nie wyschnie. Wystarczy pójść do kosmetyczki i mieć piękne i zadbane paznokcie.

Koszt manicure hybrydowego to około siedemdziesiąt złotych, żelowy i każdy bardziej zaawansowany manicure kosztuje już więcej. Pedicure hybrydowy kosztuje tyle samo co manicure. Jeśli mamy dość samodzielnego malowania paznokci to warto pójść do kosmetyczki.