Wyposażenie domów

Krzesła tapicerowane są bardzo wygodne

Spotkałam sąsiadkę wczoraj na klatce i zapytała się mnie czy nie znam kogoś komu przydałyby się ładne krzesła. Sąsiadka miała sporo pieniędzy i ona bardzo często robiła u siebie remonty i kupowała nowe meble. Do tej pory przekazywała je rodzinie ale teraz wspominała, że nikt ich nie chce a szkoda jej było wyrzucić. Ja pracowałam w dużej firmie i stwierdziłam, że podejdę zobaczyć te krzesła zrobię zdjęcia i zapytam się w pracy, może ktoś akurat będzie potrzebował.

Tapicerowane krzesła pięknie wyglądają

krzesła pokojowe tapicerowaneKrzesła, które sąsiadka chciała oddać były bardzo ładne. Pięknie wykonane i bardzo wygodne. Żałowałam, że jakiś czas kupiłam do swojego mieszkania nowe krzesła bo chętnie bym je wzięła do siebie. Kiedy pojawiłam się w pracy i pokazałam koleżance zdjęcia krzeseł ona wspomniała mi o Janku. On ostatnio wspominał, że się przeprowadza na nowe mieszkanie i przydadzą mu się na pewno takie piękne krzesła. Pokazałam Jankowi krzesła pokojowe tapicerowane, które moja sąsiadka chciała oddać. Jankowi spodobały się i stwierdził, że nawet dzisiaj może po mnie pojechać i je odebrać. Poprosił żebym skontaktowała się z sąsiadką i dopytała jaką kwotę chciałaby za te krzesła. Zadzwoniłam od razu. Pani Krysia powiedziała, że nic nie chce ale żeby odebrać krzesła od niej jak najszybciej bo zajmują u niej niepotrzebnie już miejsce. Janek pojechał ze mną do sąsiadki.

Po drodze wstąpiliśmy po kawę i coś słodkiego. Pani Krysia bardzo się ucieszyła. Janek bardzo podziękował sąsiadce i mi że o nim pomyślałam. Stwierdził, że jego żona bardzo się ucieszy bo krzesła idealnie pasują do jej gustu. W podobnej tonacji mieli tez pomalowane mieszkanie więc będą idealnie pasować do wystroju. Bardzo się ucieszyłam, że mogłam pomóc. Pamiętam jak ciężko mi było się umeblować po kupnie mieszkania.