Zdrowie i uroda

Maski Anwen zgodne z PEH

Każda kobieta marzy o pięknych i zdrowych włosach, jednak zrozumienie wszystkich zaleceń tzw. włosomaniaczek może stanowić nie lada wyzwanie. Mowa tutaj o zachowaniu równowagi PEH pomiędzy proteinami, emolientami oraz humaktentami. W szczególności dla osób początkujących wszystko brzmi wręcz jak czarna magia. Na szczęście działają na rynku takie firmy jak Anwen, która produkuje kosmetyki dopasowane do rodzaju posiadanych włosów.

Dla kogo są maski do włosów Anwen?

maski do włosów anwenProducent proponuje szampony – delikatne oraz mocno oczyszczające z drobinkami peelingującymi, a także różnego rodzaju odżywki i maski, które są dopasowane do tzw. stopnia porowatości. I tak w asortymencie można znaleźć maski do włosów Anwen przeznaczone dla posiadaczek włosów niskoporowatych, średnioporowatych oraz wysokoporowatych. Wszystkie osoby, które jeszcze nie wiedzą, jakie mają włosy, mogą wykonać szybki test na porowatość, który jest dostępny na stronie producenta. Odpowiedni dobór kosmetyków oraz stosowanie się do podstawowych reguł sprawi, że włosy będą w znacznie lepszej kondycji. Marka Anwen oferuje także wiele produktów na wygładzenie włosów lub przeciwnie – na wydobycie skrętu. To bardzo ważne, aby zaznajomić się z podstawową wiedzą, ponieważ tylko wtedy można osiągnąć w pełni zadowalające rezultaty. W internecie można znaleźć sporo zdjęć przedstawiających metamorfozy włosów dziewczyn, które używały kosmetyków znanego producenta. 

Warto podkreślić, że to właśnie właścicielka tej firmy zapoczątkowała tak naprawdę w internecie świadomą pielęgnację włosów i podział kosmetyków na te przeznaczone do włosów nisko-, średnio- oraz wysokoporowatych. Produkty polskiej marki Anwen zostały oparte o naturalne i bezpieczne składy, które nie są testowane na zwierzętach.