Zdrowie

Moje wspaniałe studia i endokrynologia

endokrynolog

Po ukończeniu szkoły średniej musiałam podjąć bardzo ważną decyzję. Chciałam rozpocząć studia. Jednak nie wiedziałam jakie. Nie miałam pomysłu na siebie. Ojciec twierdził, że powinnam zostać policjantką albo prawnikiem. Mnie to kompletnie nie interesowało.

Endokrynolog w Łodzi to nie praca dla każdego

endokrynologWpadłam na pomysł, aby otworzyć coś takiego jak szkoła rodzenia. Moja rodzina szybko skrytykowała mój pomysł. Nie wiem czy mieli racje ale zawsze się ich słuchałam. Miałam także moment, w którym chciałam zostać architektem. Jednak po rozmowie z kuzynką od strony mamy zrezygnowałam. Dowiedziałam się, że bardzo ciężko jest skończyć takie studia oraz się na nie dostać. Nie miałam talentu plastycznego. Pewnego dnia mój znajomy kolega ginekolog zaproponował mi aby została weterynarzem. Jednak kompletnie się do tego nie nadawałam. Nie lubiłam zwierząt, a wszystkie choroby przerażały mnie. Jednak trochę o tym czytałam. Dzięki temu dowiedziałam się kim jest endokrynolog łódź. Okazało się, że to także nie jest dla mnie. Szukałam dalej. Wszyscy udzielali mi wskazówek. Na szczęście mój kardiolog polecił mi szkołę aktorką. Był to dla mnie strzał w dziesiątkę. Uwielbiałam udawać kogoś kim nie jestem. Na dodatek miałam poczucie rytmu i świetny głos. Od października miałam przenieść się do Łodzi. To wiązało się z przeprowadzką do całkiem nowego miejsca. Jednak nie miałam żadnego wsparcia finansowego i musiałam znaleźć sobie dorywczą pracę. Na szczęście zostałam zatrudniona jako sprzedawca butów. Na początku nie było łatwo. Musiałam nauczyć się kilku nowych rzeczy. Przydatny okazał się zrobiony przeze mnie kurs na kasy fiskalne.

Dzięki temu miałam lepsze kwalifikacje zawodowe. Łódź z biegiem czasu okazała się bardzo nudnym miastem. Nie podobało mi się tam. Jednak nie miałam innego wyjścia. Musiałam ukończyć wymarzoną szkołę i pogodzić ją z pracą.