Mojego laptopa uratował profesjonalny serwis komputerowy

Trochę ponad dwa lata temu kupiłem sobie nowego laptopa. Nie chcę się przechwalać, ale zainwestowałem w sprzęt z najwyższej półki. Wydałem naprawdę dużo pieniędzy, ale zrobiłem to z myślą o tym, żeby komputera używać możliwie jak najdłużej. Dwa tygodnie po tym jak skończyła mi się gwarancja mój laptop wypadł mi z torby prosto na betonową podłogę.

Matryca po upadku nadawała się do wymiany

profesjonalna wymiana matryc w WarszawieNie muszę chyba się rozpisywać na temat tego co stało się z moim laptopem po zderzeniu z betonem. Pomijając pękniętą obudowę największą obawę wzbudziła u mnie uszkodzona matryca. Pajęczyna rozciągała się na całym ekranie, ale matryca nie rozsypała się na kawałki. Nie muszę chyba mówić co w tamtym momencie czułem. Wściekłość i rozpacz to zbyt łagodne określenia, żeby to opisać. Od razu zacząłem działać. Na moje szczęście profesjonalna wymiana matryc w Warszawie to oferta większości tamtejszych serwisów komputerowych. Jak tylko pozbierałem laptopa to pojechałem z nim do serwisu, który w internecie miał najlepsze opinie. Od razu mnie pocieszyli, że laptop nadaje się do naprawy. Konieczna była wymiana zarówno matrycy jak i obudowy, ale przecież najważniejsze dla mnie było to, że podzespołom w laptopie nic się nie stało. A to było w nim najcenniejsze. Za naprawienie mojego rozbitego komputera zapłaciłem ponad tysiąc złotych, ale to naprawdę niewiele w stosunku do tego ile za niego zapłaciłem jak go kupowałem.

Po kilku dniach mój laptop wyglądał jak nowy. Nawet obudowa była dokładnie taka sama. Mam nauczkę na przyszłość, żeby uważać przy wyciąganiu laptopa z torby. Teraz to już mam taką obsesję, że komputer wyciągam tylko wówczas, gdy znajduje się z nim w bezpiecznym dla niego miejscu. Bardzo się cieszę, że udało się uratować mojego laptopa i przywrócić mu pierwotny wygląd.