Nowoczesny i wytrzymały rower

 

Na dworze możemy dostrzec coraz to wyższe temperatury, zaś śnieg niemalże z dnia na dzień znika nam sprzed oczu, a to oznacza tylko jedno: zbliża się wiosna. Z tej okazji warto pomyśleć o wyniesieniu starego roweru z piwnicy, bądź o zakupie nowego.

Nowoczesne rowery do jazdy miejskiej

kross evado 7.0Choć swoim wyglądem nie różnią się zbytnio od rowerów możliwych do zakupienia przed laty, tak wygodą i nowoczesnymi rozwiązaniami już owszem. Dzisiejsze rowery są nie tylko znacznie wygodniejsze i trwalsze, ale przede wszystkim również lżejsze. Niewątpliwie jednym z takich rowerów, który zasługuje na szczególną uwagę jest Kross evado 7.0. Rower ten został wyprodukowany przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii co czyni go jednocześnie rowerem z najwyższej półki pod względem jego jakości. Rower ten nadaje się rewelacyjnie do szybkiej jazdy po utwardzonych powierzchniach, a jego rama została stworzona w taki sposób, aby zapewnić doskonałą sztywność, a przy tym również niską wagę. Rower posiada oczywiście hamulce tarczowe pozwalające na szybkie wytrącenie prędkości. Ponadto rower ten został także wyposażony w specjalne amortyzatory zawierającą tzw. blokadę skoku, bardzo przydatną przy poruszaniu się po asfalcie. Rower Kross evado 7.0 waży tylko trzynaście kilogramów, a przy tym spełnia najwyższe standardy w swojej wytrzymałości. Ponadto jego wygląd, choć klasyczny, od razu kojarzy się z nowoczesnością i już na pierwszy rzut oka widzimy, że mamy do czynienia z naprawdę porządnym rowerem.

Jeśli zatem zależy nam na najwyższym komforcie jazdy i bezpieczeństwie, ten rower może okazać się dla nas najlepszym wyborem na naprawdę długie lata. Rower ten możemy zakupić w bardzo prosty sposób w internecie, natomiast w razie potrzeby, możemy również odwiedzić bezpośrednio stronę producenta, aby móc poczytać o jego szczegółach.