Otrzymanie pięknej bransoletki od przyjaciółki

 

Z Agnieszką przyjaźniłam się od szkoły podstawowej. Była ona moją najlepszą przyjaciółką. Dużo czasu z nią spędzałam i traktowałam jak siostrę. Kiedy powiedziała mi, że na wakacje wyjeżdża do babci za granicę, to wiedziałam, że będę przez ten czas za nią bardzo tęskniła.

Noszenie stylowej bransoletki ze srebra

bransoletka srebrnaWakacje mimo wszystko szybko zleciały i moja przyjaciółka w końcu wróciła. Kiedy się spotkałyśmy, to wręczyła mi prezent. Byłam zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że coś dla mnie przywiezie. Dostałam od eleganckie pudełeczko, w którym była bransoletka srebrna i bardzo mi się ona spodobała. Była dość gruba i wykonana z najlepszej jakości srebra. Bransoletka była w kształcie listków, które miały w środku śliczne cyrkonie. Była ona bardzo stylowa i zapewne droga. Nie zapytałam przyjaciółki ile zapłaciła za tę srebrną bransoletkę, ponieważ przecież nie wypadało zadawać takich pytań. Bransoletkę od razu założyłam. Na mojej opalonej ręce prezentowała się wręcz bajecznie. Wiedziałam, że jej nie zerwę, ponieważ była bardzo gruba i mocna. Ja dla Agnieszki nie miałam prezentu, ale to nie miało dla niej znaczenia. Chciała mi podarować tę bransoletkę, bo jak ją zobaczyła pierwszy raz w sklepie, to była pewna, że mi się spodoba. Agnieszka znała mój gust i wiedziała jaką biżuterię lubię. Ta bransoletka była dla mnie najcenniejszą rzeczą jaką miałam. Nie tylko dlatego, że dostałam ją od przyjaciółki, ale też dlatego, że była piękna i idealnie do mnie pasowała.

Bransoletkę zakładałam tylko na szczególne okazje, bo była wyjątkowa i dlatego też nie chciałam zakładać jej na co dzień. Moja mama była pod ogromnym wrażeniem jak jej pokazałam prezent od Agnieszki i powiedziała, żebym też jej coś kupiła, skoro tak bardzo się przyjaźnimy.