Zdrowie

Pomoc psychologa i leczenie depresji – było bardzo ciężkie

psycholog kraków

Macierzyństwo zawsze było dla mnie wielkim marzeniem. Całe życie dążyłam aby założyć własną rodzinę. Dzięki mojemu wybrankowi mogłam spełniać wspólne cele i razem stworzyć prawdziwą rodzinę.

Pomoc psychologa z Krakowa wyciagnęła mnie z problemów

psycholog krakówMoja ciąża była dla mnie czymś wspaniałym. Wiedziałam, że zostanę mamą i chciałam się do tego jak najlepiej przygotować. Bardzo dużo czytałam i oglądałam wywiady z innymi kobietami. Wiedziałam, że czeka mnie prawdziwe wyzwanie. Poród przebiegł bardzo boleśnie i trwał naprawdę wiele godzin. Niestety gdy wzięłam dziecko na ręce nie czułam się pewnie. Nie wiedziałam jak się nim zajmować i bałam się, że zrobię mu krzywdę. Cała moja książkowa wiedza nie nadawała się do niczego. Moja położna stwierdziła, że jestem w szoku poporodowym i skierowała mnie na konsultacje psychologiczne w Krakowie. W tych trudnych dla mnie chwilach pomagała mi moja mama. Ona wiedziała jak się opiekować i zachęcała mnie do samodzielnych działań. Ja jednak nie wiedziałam co ze mną jest nie tak. Musiałam podjąć leczenie nerwicy. Mój psycholog Kraków stwierdził, że nie które kobiety tak mają i po prostu potrzebują trochę czasu. Ja jednak straciłam cały sens życia. Wiedziałam, że mam dziecko i muszę się nim opiekować. Niestety nie mogłam tego zrobić. Moje leczenie depresji trwało bardzo długo. Również w tym czasie spotkałam kilka kobiet z podobnym problemem. Było ciężko jednak ze wszystkim sobie poradziłam.

Aktualnie bardzo dobrze sobie radzę, a macierzyństwo jest dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Jednak najbardziej jestem wdzięczna mojej mamie i mężowi za wsparcie, opiekę i cierpliwość dla mojej osoby. Nie wiedziałam, że wszystko będzie dla mnie aż tak ciężkie do pokonania.