Transport

Przesyłki firmy GLS

Robiąc zakupy w internecie, klienci wybierają sposób dostawy zamówienia. Najczęściej mają do wyboru, pocztę, kuriera, lub odbiór własny. Obecnie najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem dostawy jest wybór przesyłki kurierskiej. 

Co można nadać w przesyłce kurierskiej? 

przesyłki kurierskie gls łódźKażdemu z nas zależy na szybkiej dostawie towaru, który dopiero co kupiliśmy w internecie. To zupełnie zrozumiałe, bo widząc coś w sieci, od razu chcemy to mieć. Firmy kurierskie jako jedyne oferują dostawę door to door w ciągu dwudziestu czterech godzin od nadania. Z takiej możliwości korzysta już co trzeci użytkownik sieci. Jest to przesyłka, która posiada obowiązkowe ubezpieczenie do określonej kwoty, dzięki czemu w razie zaginięcia, lub uszkodzenia, adresat może się domagać odszkodowania za poniesione straty. Jeżeli chcemy nadać tanie przesyłki kurierskie GLS Łódź jest miastem, w którym znajduje się kilka punktów nadań tej firmy. Jeżeli chcemy nadać paczkę, to musimy wejść na stronę kuriera GLS i uzupełnić formularz nadania, w którzy podaje się dane adresata, nadawcy, wagę i wymiary paczki. Następnie trzeba wydrukować wygenerowaną etykietę, nakleić ją na paczkę i zanieść do punktu nadań, lub zamówić kuriera, aby ją od nas z domu odebrał. Jak widać jest to banalnie proste zadanie, z którym na pewno każdy adres sobie poradzi. Firma GLS działa na polskim rynku od wielu lat i zajmuje się realizacją przesyłek standardowych i specjalnych o niestandardowych wymiarach i wadze. Przesyłki mogą być w kartonach, lub na paletach. 

Większość ludzi dokonując zakupu w sieci, wybiera jako sposób dostawy kuriera GLS, ponieważ jest to pewna dostawa do rąk własnych. Nie musimy się martwić awizem, ponieważ kurier ma obowiązek trzy razy próbować dostarczyć przesyłkę do adresata.