Fotografia

Robienie zdjęć na ślubie koleżanki

Nawet jak wyprowadziłem się do Torunia, to utrzymywałem kontakt z Justyną, moją koleżanką. Ona została w Bydgoszczy, bo tam mieszkał jej narzeczony. Mieli własne mieszkanie, pracę i rodzinę. Ja chciałem zajmować się fotografią a w Toruniu miałem bardzo dużo zleceń.

Wykonanie dobrej jakości zdjęć ślubnych

zdjęcia ślubne bydgoszczJustyna zaprosiła mnie na spotkanie. Była bardzo tajemnicza i nie chciała nic powiedzieć, co mnie dość mocno zaintrygowało. Na spotkaniu dowiedziałem się, że bierze ślub i chciała, żebym to ja wykonał jej zdjęcia ślubne Bydgoszcz była blisko, dlatego od razu się zgodziłem. Nie miałem auta, ale mogłem dojechać pociągiem czy autobusem. Nie wziąłem od niej dużej sumy za swoje usługi, bo przecież byliśmy znajomymi i miało to być częścią mojego prezentu ślubnego. Najpierw umówiłem się na sesję przedślubną. Wykonana ona została w Myślęcinku, bo okolica ta była bardzo malownicza i wyszły świetne zdjęcia. W dniu ślubu robiłem dużo zdjęć i prawie do rana byłem na imprezie weselnej. Kiedy wróciłem do domu, to od razu zabrałem się za wybór zdjęć. Obiecałem Justynie około dwustu zdjęć, więc musiałem wybrać te najlepsze i jeszcze je przerobić. Kiedy już skończyłem, to wykonane zdjęcia ślubne umieściłem w albumie. Oczywiście również przekazałem je drogą elektroniczną. Zdjęcia ślubne wykonałem bardzo profesjonalnie i byłem z siebie dumny. Wszystkie były dobrej jakości, co oczywiście zawdzięczałem w dużej mierze sprzętowi, który posiadałem. Naturalnie mój talent również miał znaczenie.

 Justynie zdjęcia ślubne bardzo się podobały. Chwaliła się albumem wszystkim swoim koleżankom. Polecała również moje usługi i często dostawałem zlecenia. Dużo pracowałem w Bydgoszczy, dlatego ostatecznie zdecydowałem się wrócić do swojego rodzinnego miasta.