Rzęsy jedwabne, z futra norek i syntetyczne

Każda kobieta, która decyduje się na przedłużanie rzęs, ma do wyboru różne gatunki materiałów oraz różne rodzaje metod przedłużania rzęs. Sztuczne rzęsy przykleja się do naturalnych rzęs, dzięki czemu uzyskuje się efekt gęstej i ładnej firanki.

Metody doklejania rzęs: 1:1, 2:1 i 3:1

niedrogie przedłużanie rzęs - ŁódźNależy jednak uzbroić się w cierpliwość, bo zabieg przedłużania rzęs wcale nie jest krótki. Zazwyczaj trwa on od 1,5 do 3 godzin. Efekt przedłużania rzęs utrzymuje się dość długo. Może nawet utrzymać się przez 6 tygodniu, ale lepiej zdecydować się na zagęszczanie rzęs już po 3 tygodniach od pierwszego zabiegu. Przed zabiegiem bardzo często przyciemnia się rzęsy henną. To sprawia, że rzęsy można łatwo rozdzielić, dzięki czemu cały zabieg będzie trwał krócej. Jeśli chodzi o niedrogie przedłużanie rzęs – Łódź, to można skorzystać z różnych rodzajów sztucznych rzęs. Popularne są np. rzęsy jedwabne. Ogromną zaletą rzęs wykonanych z jedwabiu jest to, że można w nich pływać oraz nosić soczewki kontaktowe. Bez problemu można też wykonywać makijaż na rzęsach jedwabnych. Stosowane są także rzęsy z futra norek syberyjskich. Grubość tych rzęs jest bardzo zbliżona do naturalnych rzęs. Są to sztuczne rzęsy, które najlepiej imitują te prawdziwe. Przed założeniem rzęs z futra norek syberyjskich wart jednak sprawdzić, czy nie jest się przypadkiem uczulonym na norki. Niektóre kobiety decydują się też na założenie rzęs syntetycznych, które są bardzo elastyczne i delikatne.

Mają one regularny kształt i można wybierać rzęsy o różnych wymiarach. Warto zwrócić uwagę także na stopień podkręcenia rzęs syntetycznych. Jest kilka metod przedłużania rzęs. Metoda 1:1 polega na doklejeniu jednej rzęsy jedwabnej do jednej rzęsy naturalnej. Metoda 2:1 to doklejania dwóch sztucznych rzęs do jednej naturalnej. Istnieje też metoda 3:1.