Samodzielnie wykonany video marketing

video marketing

Mimo iż moja własna działalność gospodarcza nie ma nic wspólnego z marketingiem, czy też z filmami to jednak bardzo się tym interesuję. W liceum czy na studiach często montowałam filmy reklamowe dla szkoły, czy jak kręciliśmy ze znajomymi zabawne filmiki na wakacjach.

Video marketing dla firmy

video marketingZainteresowanie mi zostało i nadal czasem wykonują takie rzeczy dla siebie czy dla znajomych. Dlatego też kiedy uznałam, że najwyższa pora na video marketing dla mojej firmy, to pomyślałam o tym, że sama mogłabym się tym zająć. W końcu mam już doświadczenie w tej kwestii, a nie mam jeszcze takich funduszy, by wynająć profesjonalną agencję reklamową i marketingową. To byłoby świetne rozwiązanie. Spoty reklamowe nie muszą być skomplikowane i zawierać w sobie nie wiadomo co. W moje branży nawet aktorzy nie są potrzebni bo liczy się pokazanie sprzętu z jak najlepszej strony. To mi bardzo ułatwiało zadanie. Filmy reklamowe nie mogą być jednak byle jakie i robione w pośpiechu, więc zaczęłam od dobrego planu na reklamę i ogarnięcia harmonogramu. najważniejsze było to by nie zaniedbywać firmy, podczas tworzenia materiału. Dlatego też postanowiłam robić to powoli w weekend. Na początku ciężko było mi się do tego zabrać. Nie miałam odpowiedniej motywacji, a po tygodniu pracy chciałam odpoczywać.

Dlatego też zazwyczaj wieczorami się za to zabierałam. Jednak powoli dążyłam do celu jakim były moje filmy promocyjne samodzielnie wykonane. Konsekwentnie i bez pośpiechu udało mi się wszystko załatwić bez niczyjej pomocy fachowej.