Fotografia

Spotkanie z najlepszym przyjacielem

Mój przyjaciel, z którym naprawdę dawno się nie widziałam, właśnie zamierzał pojawić się w Polsce. Mieszka on za granicą. Bardzo byłam ucieszona tym faktem, dlatego też nie mogłam doczekać się dnia w którym znowu spędzimy wspólnie czas i powspominamy stare lata. 

Świetna pamiątka dzięki odbitce fotograficznej

Odbitka fotograficznaW dniu, kiedy miał się pojawić, chciałam jak najlepiej upamiętnić ten dzień. Właśnie dlatego, przygotowałam mój od dawna nieużywany aparat fotograficzny. Gdy przyjechał, od razu poszliśmy coś zjeść, ponieważ był głodny po podróży. Następnie, jak uprzednio się umówiliśmy, miał przenocować u mnie w mieszkaniu, dlatego wzięłam go do siebie, aby mógł się rozpakować. Po tym, jak rozpakował się w pokoju, zrobiliśmy sobie zdjęcie. On również chciał mieć pamiątkę, ponieważ rzadko kiedy jest w Polsce, a jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Spędziliśmy ze sobą dwa dni robiąc naprawdę masę ciekawych rzeczy. Niestety, po dwóch dniach dowiedział się, że musi czym prędzej wracać za granicę, ponieważ jego mama zachorowała i potrzebuje pomocy. Niestety, czasami los płata nam różne figle, nawet te najmniej przyjemne. Przypomnieliśmy sobie, że zrobiliśmy naprawdę masę zdjęć i świetnie by było, jakbyśmy je wywołali, dlatego też szybko zdecydowaliśmy udać się jeszcze do fotografa. Najważniejsze dla nas było posiadanie pamiątki z tego czasu, dlatego najważniejsza dla nas była odbitka fotograficzna. Nie spodziewaliśmy się, że zdjęcia będą wywołane tak szybko, ponieważ były one wywołane w przeciągu kilkunastu minut. Mój przyjaciel był lekko przybity faktem o jego mamie, jednakże wiele zdjęć, które otrzymaliśmy, podniosły go na duchu. Od tamtego momentu, trzyma on je zawsze przy sobie w portfelu, tak jak i ja.

Po powrocie za granicę, napisałam do niego. Z jego mamą jest już wszystko w porządku. Niestety, ze względu na pracę nie mamy za bardzo czasu na rozmowę ze sobą, dlatego za każdym razem, gdy chcę powspominać nasze stare czasy, zaglądam do portfela. Tam mam pamiątkę, która nie pozwoli mi zapomnieć.