Rozrywka

Stroje na różne imprezy

Na studiach zawsze panuje dobry nastrój po zajęciach. Mówię tu o zabawach organizowanych przez studentów i rozrywki w akademikach. Zawsze jest coś ciekawego do roboty, czy to gry planszowe, czy oglądanie filmów. Jednak teraz miało być coś o wiele większego, bo organizowano bal studencki z okazji karnawału. Oczywiście w przebraniach.

Mój strój czarownicy na zabawę

tematyczne stroje imprezoweUwielbiałam takie zabawy i imprezy kostiumowe, ponieważ w jednej chwili mogłam stać się zupełnie kimś innym. Od razu zaczęłam szykować się na zabawę, która miała być niebawem. Temat imprezy to była ogólnie pojęta magia, czyli wampiry, czarownice, różne stwory. Znalazłam sklep, w którym mogłam wyszukać takie tematyczne stroje imprezowe i zaczęłam się zastanawiać, w czym czułabym się najlepiej. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to strój szkieletu. Cóż, przynajmniej wyglądałabym szczupło w takiej stylizacji. Były też wampirze zęby, różdżki, stroje wróżek. Wtedy natknęłam się na coś idealnego. Był to strój troszkę mrocznej czarownicy. Od razu wiedziałam, że to coś dla mnie. W zestawie można było znaleźć doczepiane szpony, kolorowe soczewki w kolorze fioletowym, jakieś magiczne rekwizyty, w tym kociołek wiedźmy. A sam strój była to długa suknia aż do ziemi, jednak z przodu była lekko za kolana. Tył się tak ciągnął. Zrobiona z koronki i wyglądała bardzo elegancko. Zawsze chciałam spróbować, jak to jest być taką wiedźmą chociaż przez parę godzin.

Moje koleżanki, gdy zobaczyły mój strój, od razu poprosiły o adres sklepu, bo stwierdziły,że takiego odlotowego stroju dawno nie widziały. Wybrały sobie stroje wampira i jakichś kolorowych wróżek z bajek. Bardzo podobał nam się ten sklep, bo był bardzo duży wybór i różne rozmiary, więc każdy mógł uruchomić wyobraźnię i znaleźć dla siebie coś wyjątkowego.