Informatyka i komputery

Szczeciński serwis komputerowy

Bycie komputerowym geek’iem jest dla mnie już normalnością. Od najmłodszych lat lubiłem przebywać w otoczeniu komputerów. Interesowało mnie wszystko co się z nimi wiązało. Dlatego też, kiedy wspinałem się po kolejnych szczeblach edukacji szkolnej, nie miałem problemu ze sprofilowaniem swojej ścieżki kształcenia. Od zawsze wiedziałem, że chcę pracować z komputerami i na komputerach. 

Naprawa komputerów to bardzo dobry biznes

naprawa komputerów osobistych w SzczecinieZ czasem, kiedy skończyłem technikum informatyczne zacząłem zastanawiać się nad tym jaka praca będzie sprawiała mi najwięcej satysfakcji. Szybko okazało się, że naprawa komputerów osobistych w Szczecinie jest powodem, dla którego każdy dzień witam z uśmiechem na ustach. Rozwiązywanie komputerowych zagwozdek, usuwanie wirusów i sprawianie, że system działa sprawniej stało się dla mnie przyjemną codziennością. Na początku zbierałem zlecenia od swoich znajomych. Później i ci zaczęli promować moje usługi wśród swoich znajomych. Następnie sam zacząłem dbać o zdobywanie coraz szerszej rzeszy klientów. Zrobiłem sobie własną stronę internetową, zadbałem o jej odpowiednią promocję w Sieci. Widząc rosnące ilości zleceń, reagowałem na to z niesamowitą radością. Było i jest to bowiem coś, co mnie nie nudzi. Każda, nawet najbardziej rutynowa naprawa komputera jest dla mnie wyzwaniem. Do każdej naprawy podchodzę z taką samą, szczególną starannością. Myślę, że to także jest kluczem do tego, że starzy klienci wracają do mnie, kiedy mają problem. 

Komputery od zawsze były moją pasją. Cieszę się, że obcując z nimi mogę zarabiać pieniądze i całkiem godnie żyć. Życzę każdemu takiej satysfakcji z wykonywanego zawodu, jaką mam ja. Uważam bowiem, że praca, która jest przyjemnością to niesamowity skarb, który powinno się pielęgnować.