Tanie noclegi Pakość jako pomysł na biznes

Kiedy zawsze się marzyło, żeby mieć własny pensjonat z restauracją, gościć turystów, opowiadać im o mieście, ale mieszka się w Pakości to jest problemowe. tanie noclegi Pakość to jest to!

Tanie noclegi Pakość wymiatają.

HotelPakość to nie miejscowość turystyczna, taka jak Sopot nad morzem, czy Zakopane w górach, nie ma nawet wielu muzeów, czy znaków czy fortyfikacji do zwiedzania, jak Warszawa, czy gotyckich zabytków jak pobliski Toruń. Jest to raczej miejscowość przez która się przejeżdża w drodze do Inowrocławia, a nie zatrzymuje się by odpocząć lub pozwiedzać. Jedyną rzeczą, którą można odciągnąć ludzi od okolicznych miejscowości są tanie noclegi. Można konkurować tylko ceną, bo na jakość nie ma co stawiać w takim miejscu. Nikt kogo stać na pobyt w pięciogwiazdkowych hotelach nie ma potrzeby zatrzymywać się w takim miejscu jak Pakość, chyba, że nagle mu się auto zepsuje i nie będzie miał wyjścia. Tanie noclegi Pakość i jedzenie to coś co zawsze przyciągnie część ludzi, jak harcerzy, młodzież, wycieczki szkolne, czy miłośników taniego podróżowania, którym nie zależy na luksusach, tylko żeby mieć gdzie spać i co zjeść. Nie mam możliwości, żeby otworzyć wielki, piękny pensjonat o którym zawsze marzyłam w Pakości, musiałabym się gdzieś przeprowadzić, ale w miejscowościach wypoczynkowych rynek już dawno jest nasycony i ciężko byłoby mi się przebić. Noclegi to niewdzięczny biznes, w dodatku bardzo sezonowy, bo poza sezonem urlopowym mało kto podróżuje, są tylko okazjonalne podróże służbowe, ale znowu- tutaj nie ma czego załatwiać, więc i noclegi się nie przydają.

Zapewne niedługo przyjdzie mi zmienić branżę, bo z tanich noclegów nie da się utrzymać. Już chyba sama tanie noclegi Pakość byłaby lepszym pomysłem…