Motoryzacja

Usługi udzielania leasingu

Wiele przedsiębiorstw oraz spółek, które wykorzystują każdego dnia samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak również ciężarowe w celach osiągania regularnego przychodu, ze względu na możliwości oraz oferty firm udzielających leasingi, mają możliwość uzyskania takiej formy kredytowania pojazdu, który wykorzystywany jest jako narzędzie pracy.

Leasing dla firm

leasing dla firm w katowicachTakiego rodzaju usługi udzielania leasingów dla firm, są ostatnimi czasy coraz bardziej powszechne oraz uznawane. Choć leasing dla firm znany jest nie od dziś, a firmy regularnie udzielają tego rodzaju kredytów od kilkunastu lat, nadal nie każdy przedsiębiorca świadomy jest tego, że może taki leasing uzyskać, co pozwoli na kredytowanie narzędzi pracy w postaci samochodów, lub też innych maszyn, bez konieczności uiszczania całkowitej kwoty wartości w momencie zakupu. Leasing opiera się o uiszczenie kwoty początkowej, w wysokości najczęściej kilkunastu procent wartości pojazdu, jak również comiesięcznych opłat związanych z użytkowaniem pojazdu. Po zakończeniu okresu leasingowania, leasingobiorca lub właściciel firmy ma prawo do decyzji, czy dany pojazd który był przez ostatnie lata leasingowany, ma zostać wykupiony na własność, oraz zarejestrowany na nazwisko właściciela, czy też przedsiębiorca zrzeka się dalszego użytkowania pojazdu. Leasing dla firm w Katowicach, to oferta udzielenia leasingu, z którą warto się zapoznać.

Bez względu na to, czy samochód leasingowany zarejestrowany jest jako ciężarowy, czy też osobowy, może on zostać traktowany jako narzędzie pracy, co bardzo ułatwia zarówno otrzymanie leasingu od firmy, jak również stwarza to możliwość zatrudnienia pracownika, na nowe stanowisko jako kierowca danego pojazdu. Warto zapoznać się z możliwościami oraz ofertą leasingu.