Współpraca z żoną przy sukienkach z szarfą

Nie zawsze łatwo jest zajmować się sprawami zawodowymi razem ze swoim współmałżonkiem. Muszę jednak powiedzieć, że moja żona świetnie potrafi mi doradzić w kwestii tego, co powinienem zamawiać. Jest prawdziwym ekspertem od mody i tego, co będzie się podobało kobietom.

Wykorzystywanie intuicji do zakupu sukienek z szarfą

sukienki z szarfąZauważyłem to w momencie, w którym raz doradziła mi odnośnie tego, co powinienem zamówić. Uznałem, że ogólnie idzie mi na tyle dobrze, że mogę trochę zaryzykować. Twierdziła, że sukienki z szarfą będą prawdziwym hitem tego lata. Powiedziałem, że skoro już mi coś takiego zasugerowała, to miło by było, gdyby podeszła i pomogła mi je wybrać. Usiadła przed komputerem i przez cały wieczór wybierała sukienki, które wkrótce miały trafić do sklepu. Byłem w szoku widząc, jak szybko wszystko to, co podpowiedziała się sprzedało. Schodziło jak ciepłe bułeczki – sukienki z szarfą stały się najbardziej pożądanym towarem. Wszyscy współpracownicy byli pod wrażeniem tego, co udało mi się osiągnąć. Jeszcze tego samego dnia zaproponowałem żonie układ – ona pomaga mi wybierać najładniejsze jej zdaniem sukienki, które sprzedadzą się w miarę szybko, ja zaś na swój koszt kupię jej jedną, wybraną przez nią sukienkę. Od razu zgodziła się na taki układ. Ponownie spędziliśmy cały wieczór wybierając sukienki, które według niej będą najbardziej pożądane w tym sezonie. Po raz kolejny się nie pomyliła – cała dostawa sukienek z szarfami sprzedała się na pniu w przeciągu kilku dni.

Mieliśmy wiele powodów do świętowania. Ostatecznie żona dostała nie jedną, a trzy sukienki – uznałem, że jak najbardziej na nie wszystkie zasłużyła. Zapewniła mnie, że nawet jeśli będziemy pokłóceni, ona zawsze przyjdzie by pomóc mi w wyborze sukienek do sieci sklepów.