Wstawienie dużej witryny chłodniczej do sklepu

W sklepie za dużo asortymentu nie miałem, ale za to miałem wszystko świeże. Ludzie jednak coraz częściej pytali o mrożonki a ja ich nie miałem. Wiedziałem, że w ten sposób tracę klientów i musiałem to zmienić. Na szczęście w sklepie miałem sporo miejsca, żeby wstawić dodatkowy mebel. 

Wszystkie mrożonki w solidnej witrynie chłodniczej 

witryna chłodniczaDostawca, u którego zamawiałem produkty posiadał również mrożonki, co mnie cieszyło, bo nie musiałem szukać nikogo nowego a temu dostawcy ufałem. Potrzebna była mi jednak najpierw solidna witryna chłodnicza, za której poszukiwanie zabrałem się w pierwszej kolejności. Kolega, który pracował w markecie, polecił mi hurtownię, w której dostępne były różnej wielkości witryny chłodnicze. Pojechałem do tej hurtowni, która mieściła się niedaleko mojego sklepu. W ofercie były solidne i nowoczesne witryny chłodnicze z niskim poborem prądu. Wiedziałem, że dzięki temu uzyskam spore oszczędności a inwestycja ta była dość sporym obciążeniem dla mojego budżetu. Po wybraniu odpowiedniej witryny zleciłem jej dostarczenie do mojego sklepu. Ja w tym czasie zrobiłem miejsce i przygotowałem je na witrynę. Kiedy została przywieziona i podłączona, to zamówiłem u dostawcy mrożonki. Były to warzywa, lody, gotowe dania i ryby oraz frytki. W witrynie miałem sporo miejsca i mogłem sobie pozwolić na tak bogaty asortyment. Klienci szybko docenili nowe produkty w moim sklepie i zaczęli do mnie wracać. Udało mi się uratować sytuację, która zaczynała się robić nieciekawa. 

Mrożonki sprzedawały się doskonale, bo zawsze były świeże. Za prąd nie płaciłem dużo więcej nich dotychczas, bo wybrałem korzystną witrynę chłodniczą i warto było na nią wydać pieniądze. Koszt zakupu zresztą dość szybko mi się zwrócił, co mnie cieszyło.