Hotele i parki rozrywki

Wynajęcie luksusowego domku z bali w Zakopanem

W tym roku nie mieliśmy konkretnych planów na Sylwestra. Po przeprowadzeniu kilku rozmów z moim mężem, postanowiłam to zmienić i przy pomocy Internetu zarezerwowałam pobyt w bardzo eleganckim miejscu dla naszej dwójki.

Pobyt w luksusowym domu z bali w Zakopanem

luksusowe domki z bali zakopaneSylwester zbliżał się wielkimi krokami, zatem postanowiłam jak najszybciej znaleźć odpowiednie miejsce dla nas. Wiedziałam w jakim regionie chcę spędzić ten, więc od razu zabrałam się za szukanie. Jeżeli chodzi o luksusowe domki z bali Zakopane znajduje się w czołówce polskich miejscowości, które posiadają bardzo atrakcyjną ofertę na te miejsca. Szybko udało mi się znaleźć domek zlokalizowany w cichej dzielnicy z widokiem na wspaniałe Tatry. Po przyjeździe na miejsce, od razu udaliśmy się do naszego domku, aby rozpakować nasze rzeczy i zwiedzić okolicę. Domek okazał się być jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach, a drewniane elementy oraz nastrojowe oświetlenie wewnątrz tworzyły niesamowitą atmosferę. W domku znajdowała się sypialnia, w której większość miejsca zajmowało wielkie małżeńskie łoże z drewnianych desek bali. Obok sypialni znajdowała się luksusowa łazienka z dużą wanną oraz zestawem najlepszych akcesoriów do aromatycznej kąpieli. Wanna została wyposażona także w funkcję masażu, co dodatkowo uatrakcyjniało kąpiel. Na parterze domku znajdował się duży kominek z trzaskającym ogniem, a obok niego duże, skórzane fotele i wyjście na taras. Podczas nocy sylwestrowej z tarasu podziwialiśmy wspaniałe górskie widoki delektując się eleganckim miejscem, w którym przebywaliśmy. Następnego dnia przygotowałam smaczne i pożywne śniadanie w dobrze wyposażonym aneksie kuchennym i po śniadaniu ruszyliśmy na zwiedzanie. Cieszyłam się, że wybrałam to miejsce, ponieważ spełniło ono nasze wszelkie potrzeby i byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

Noc sylwestrowa w tym roku okazała się bardzo udana. Stary rok pożegnałam w niezwykle pięknym i eleganckim miejscu, w którym towarzyszył mi mój mąż. Cieszyłam się, że mieliśmy możliwość spędzenia kilku chwil w tak komfortowych i przyjemnych warunkach.