Wytrzymałe spodnie wojskowe

Podczas mojej wieloletniej zabawy w airsoft, najtrudniejszym wyzwaniem była zawsze wymiana munduru. Jak większość nowych graczy, i ja zaczynałem w tanim mundurze z demobilu, które rozpadło się dość szybko, jak można oczekiwać, po intensywnym użytkowaniu. Postanowiłem więc zainwestować w bardziej wytrzymałe ubranie.

Wojskowe bojówki dla airsoftowca

bojówki wojskowe męskiePrzede wszystkim zależało mi na mocnych, wytrzymałych spodniach, które w nierzadko ciężkich warunkach w jakich graliśmy, niszczyły się dość szybko. Nowe spodnie nie były wielkim wydatkiem, aczkolwiek kierowałem się zasadą iż nie stać mnie na rzeczy tanie, gdyż najtańsze modele były zwykle robione z gorszej jakości materiału, były podatne na spranie, czy uszkodzenia, i choć nadawały się do zwykłego chodzenia w nich po mieście, na trudny teren były co najmniej nieprzydatne. Najwięcej czasu zajęło mi szukanie odpowiedniego dla siebie modelu. Większość ludzi słysząc określenie bojówki wojskowe męskie najczęściej wyobraża sobie najbardziej rozpowszechniony model, z dwoma dużymi kieszeniami na wysokości uda, wypromowany przez armię amerykańską. Osobiście wolałem krój bardziej nowoczesny, z dużą ilością kieszeni i odpinanymi nogawkami, wykonany z wodoodpornego, trudnego do uszkodzenia materiału, nadający się na każdą pogodę i każdy teren. Był to model z najwyższej półki, od jednego z najbardziej renomowanych producentów wyposażenia wojskowego, więc o jakość i wytrzymałość nie musiałem się martwić. Oczywiście cena również należała do tych z górnej półki, ale w końcu była to inwestycja na dłuższy czas, więc nie miałem większych oporów przed wydaniem nieco więcej.

Po kilku miesiącach użytkowania na nowych spodniach nie wydać nawet śladu zużycia, mogę je nosić zarówno w lato jak i zimą bez obaw o uszkodzenia. Przede wszystkim, sprawdziły się również jako ubranie na codzień i do pracy, dzięki czemu jestem z tej inwestycji jeszcze bardziej zadowolony.