Zatrudniłem biuro projektowe

Moja lokalizacja kancelarii była dosyć nie fortunnie położona. Budynek nie był w najlepszej kondycji ale przyznaję się bez bicia, że nie miałem więcej pieniędzy. W dodatku czynsze są wysokie i nie każde miejsce było odpowiednie dla osoby, która dopiero zaczynała swój biznes. Jednak postanowiłem coś z tym zrobić, ponieważ od tego zależała przyszłość mojej firmy.

Wyposażenie mojej kancelarii 

projektowanie wnętrz biurW pierwszej kolejności postanowiłem, że zainwestuję jeszcze dodatkowe fundusze. Tym razem postawiłem na projektowanie wnętrz. Sprawdzony architekt mógł mi znacząco pomóc. Musiałem mieć zapewnione stanowiska pracy dla czterech osób. Na dodatek przydałoby się jedno większe pomieszczenie do przyjmowania ważnych gości. Sam nie miałem pomysłu jakie meble wybrać aby wszystko świadczyło o poważnej firmie. Dlatego projektowanie wnętrz biur oferowane przez prawdziwego fachowca musiało być na wysokim poziomie. Firma z którą podejmowałem współpracę miała swoje doświadczenie i przez siedem lat zdołała utrzymać się na rynku. Pani architekt pokazała mi przykładowe projekty i rozwiązania zastosowane w innych miejscach. Wśród nich znajdywały się też trzy inne kancelarie pochodzące z innych miast w Polsce. Ich wnętrza wyglądały bardzo elegancko u byłem pod wrażeniem. Nie zwlekałem ani chwili dłużej i postanowiłem zadbać o swoją nową kancelarię. Prace nie trwały długo.

Projekt był szybko zrealizowany. Największym problemem okazały się tylko meble, które dopiero zostały tworzone. Na szczęście dużo zyskałem na tej współpracy. Moja kancelaria była świetnie zaprojektowana i cieszyłem się z tego powodu. Również pozostali pracownicy docenili ciekawe środowisko. W końcu to oni mieli spędzać tam najwięcej swojego czasu i musieli mieć zapewnione miejsca według wysokich standardów.