Zwiększona ilość lajków na instagramie

Mogłoby się wydawać, że chcąc zaistnieć w mediach społecznościowych wystarczy przykuć swoją osobą uwagę innych cechując się czymś oryginalnym i wyróżniającym się z tłumu. Taka przynajmniej jest teoria bowiem niestety w dobie milionów kont ciężko jest zostać zauważonym bez podjęcia odpowiednich działań, czego prostym przykładem jest chociażby instagram.

Jak zdobyć lajki na Instagramie?

instagram lajkiOgromna ilość popularnych kont na Instagramie, jak i milionowa jego społeczność sama w sobie sprawiają, że dziś choćbyśmy wstawili tam najpiękniejsze zdjęcie na świecie zginie ono natychmiast w niezliczonym tłumie innych fotografii nie tylko pozostałych użytkowników, ale przede wszystkim tych popularniejszych, których posty są promowane. Dziś, aby zdobyć już nie samą popularność, a chociażby sporo polubień, trzeba wykazać się sprytem, a wszystko przez wzgląd na to, jak wiele osób mieści Instagram lajki są tutaj podstawą, a zdobyć je możemy na kilka sposobów. Przede wszystkim oczywiście powinniśmy zadbać o to, aby nasze zdjęcie wyróżniało się na tle innych oraz przyciągało uwagę, zatrzymywało obserwatora na chociażby kilka sekund dłużej, jednakże takie zdjęcie zostanie niezauważone bez odpowiednich hashtagów, które generują lajki na naszym koncie. Hashtagi należy dobierać ostrożnie i paradoksalnie wcale nie celować w te milionowe, a właśnie w takie pokroju od 1k w górę do maksymalnie 600k. Dodając hashtagi pod postem warto także zacząć od tych najmniejszych, a skończyć na tych największych.

Używanie ogromnych hashtagów nie ma najmniejszego sensu bowiem nasze zdjęcie i tak po chwili zniknie w gąszczu innych fotek dodawanych pod danym, dużym hashtagiem. Chcąc zoptymalizować efekt hashtagów można również skorzystać z opcji kupienia polubień, jednak w tym przypadku warto wybierać jedynie oferty, które zapewniają polubienia od prawdziwych kont. Dzięki temu nasze konto będzie prezentowało się naturalnie zarówno dla innych użytkowników, jak i dla algorytmu Instagrama.